ImpiCode

Firma programistyczna

ImpiCode jest firmą programistyczną, która oferuje usługi informatyczne w kilku kategoriach. Podstawą naszego podejścia jest ścisłe przywiązanie do potrzeb klienta, elastyczność i skuteczność. Tworzymy systemy, które pomagają w pracy i rozwijają biznes naszych klientów. Jako Software House mierzymy się z wyzwaniami technologicznymi i wydajnościowymi, oszczędzając naszym klientom wszystkich kłopotów związanych z IT. Zapoznaj się z naszymi usługami programistycznymi.

Aplikacje

Oprogramowanie dedykowane

ikona oprogramowania dedykowanego

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy systemy od podstaw po przeanalizowaniu potrzeb i propozycji klienta. Jeżeli zetknąłeś się już z oprogramowaniem z pudełka i masz poczucie, że potrzeby twojej firmy nie odzwierciedlają tego czego potrzebujesz, to skontaktuj się z nami. Jako profesjonalna firma programistyczna zbudujemy system pod klucz, który potem będzie można dostosowywać do twoich potrzeb i który pozwoli reagować na zmieniające się uwarunkowania twojego biznesu.

outsourcing programistyczny

Outsourcing programistyczny

Potrzebujesz zespołu programistycznego, który zrealizuje Twój projekt? Lub jesteś w trakcie realizacji projektu, który z jakiegoś powodu stanął w miejscu? Zbudujemy i błyskawicznie wprowadzimy do akcji zespół doborowych programistów. Nie boimy się trudnych projektów. Realizujemy zaawansowane technologicznie zlecenia programistyczne. Jako firma programistyczna dostarczamy kompleksowe rozwiązania i oferujemy złożone usługi informatyczne z zakresu wsparcia IT.

body leasing

Body leasing specjalistów IT

Brakuje Ci programistów do projektu? A może potrzebujesz trudno osiągalnego na rynku pracy specjalisty? Chcesz szybko załatać dziury kadrowe? Dostarczymy Ci odpowiednich managerów, programistów i testerów. Nasi ludzie dołączą do Twojego zespołu lub samodzielnie poprowadzą projekt. Mamy doświadczonych specjalistów w praktycznie każdej współcześnie stosowanej technologii.

Ikona aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne

Budujemy aplikacje na najpopularniejsze Systemy (Android, iOS), a także na niszowe platformy. Nasze usługi programistyczne obejmują projektowanie, tworzenie, implementację, utrzymanie i skalowanie aplikacji mobilnych. Integrujemy połączenia z serwerami i rozmaite API.

schemat aplikacji internetowej

Aplikacje internetowe

Zaletą aplikacji internetowych jest możliwość używania ich na całej gamie urządzeń, od komputerów, laptopów po tablety i telefony. Firma programistyczna impicode pomaga w analizie, projektowania, implementacji i wdrożeniu aplikacji internetowych.

ikona dla technologii zaszłościowych

Utrzymanie i modernizacja starego oprogramowania

W wielu firmach utrzymywane są Systemy, które powstały kilka lub kilkanaście lat temu, a wewnątrz organizacji nie ma już twórców oprogramowania. Zapoznaj się z naszą ofertą utrzymania oprogramowania.

ikona aplikacji dot net przedstawiająca system Windows

Aplikacje .NET

C#, Visual Basic, MSSQL, Microsoft Windows Azure i inne. Zapoznaj się z naszymi umiejętnościami z zakresu .NET.

logo języka Java

Aplikacje Java

Java i świat open source nie są nam obce. Jesteśmy firmą programistyczną, która realizuje złożone projekty przy użyciu J2EE. Dowiedz się więcej o naszym stacku technologicznym.

ikona SharePoint

Microsoft SharePoint

W firmach często jest wdrożone oprogramowanie Microsoft Sharepoint (systemy CRM, wewnętrzne strony firmowe). Oferujemy pomoc naszych specjalistów od SharePoint już od 1/4 etatu.

Usługi programistyczne

Firma programistyczna ImpiCode skupia się na dostarczaniu złożonych usług programistycznych w tematach, w których potrzeba nietypowych kompetencji i często zaawansowanej analizy. Przejmujemy systemy po innych firmach programistycznych i zespołach IT. Utrzymujemy i rozwijamy zaszłościowe rozwiązania programistyczne. Odtwarzamy dokumentację do dedykowanego oprogramowania stworzonego na potrzeby firm. Pomagamy w procesie przejmowania kodu po innych zespołach programistycznych. Zajmujemy się przepisywaniem i migrowaniem oprogramowania ze starszych technologii. Tworzymy oprogramowanie w nowych technologiach, w których trudno znaleźć specjalistów IT w Polsce, a które zapewniają naszym klientom przewagę konkurencyjną.

Outsourcing programistyczny

Outsourcing programistyczny jest głównym obszarem naszej działalności. Zajmujemy się dostarczaniem zespołów programistycznych, które samodzielnie budują i utrzymują systemy informatyczne lub pracują jako podzespół w ramach działu informatycznego klienta. Jesteśmy firmą programistyczną, która wchodzi do rozgrzebanych i niedokończonych systemów. Nasi programiści opiekują się i rozwijają systemy zaszłościowe i takie które już od dawna nie mają swoich opiekunów i nie ma nikogo w firmie, kto znałby je od strony technicznej. Tym wszystkim zajmujemy się jako firma programistyczna w ramach outsourcingu programistów. Zapraszamy do kontaktu z nami.