Oprogramowanie dedykowane dla firm


Oprogramowanie dedykowane dla firm to temat często rozważany w organizacjach. Dzisiaj można spotkać na rynku wiele gotowych produktów związanych z oprogramowaniem biznesowym(tzw. oprogramowanie pudełkowe). Innym rozwiązaniem możliwym do wdrożenia jest właśnie oprogramowanie dedykowane zbudowane według zaleceń klienta. Rozwiązania dedykowane umożliwiają uzyskanie przewagi biznesowej nad konkurencją poprzez lepsze dopasowanie do naszych potrzeb biznesowych i możliwosć wdrożenia innowacyjnych pomysłów. Wiążą się jednak z wyższym kosztem początkowym. Poniższy artykuł rozważa zalety i wady aplikacji dedykowanych.

Oprogramowanie dedykowane tworzone przez impicode


W impicode budujemy kompleksowe i łatwe w obsludze oprogramowanie dedykowane. Zajmujemy się tworzeniem systemów we wszystkich warstwach i odmianach. Współpracujemy przy tworzeniu systemów desktopowych, mobilnych. Budujemy część serwerową i webową. Oprogramowujemy systemy wbudowane. Projektujemy i integrujemy ze sobą systemy z różnych kategorii:

Zalety i wady oprogramowania dedykowanego


Zalety

Wady

Systemy dedykowane - co warto wiedzieć


Stworzenie oprogramowania dopasowanego do potrzeb firmy wiążę sie z koniecznością kompleksowego przygotowania się do takiego wyzwania. Poniżej checklista dla firmy, która chce stworzyć dla siebie oprogramowanie dedykowane:

Systemy dedykowane - architektura


Programy dedykowane dla firm są badzo szeroką kategorią oprogramowania. Patrząc pod kątem architektury możemy je podzielić na:

W ImpiCode zajmujemy się tworzenie wszystkich wymienionych kategorii oprogramowania dedykowanego dla firm.

ImpiCode Sp. z o.o.

Firma programistyczna

Telefon

+48 726 866 601

Adres

ul. Odolańska 26 lok. 0
02-562 Warszawa
NIP 701-08-06-412
REGON 369619564
KRS 0000721725

Napisz do nas i poproś o darmową wycenę

Podaj swój adres e-mail.

Podaj swój numer telefonu.

Podaj treść wiadomości