Doradztwo programistyczne

Specjaliści ImpiCode świadczą szeroki zakres usług z obszaru doradztwa programistycznego i technologicznego. Jeżeli stoisz przed ważnymi wyborami programistycznymi, a nie jesteś ekspertem od budowy oprogramowania, zgłoś się do nas. Czy potrzebujesz pomocy w procesie projektowaniu architektury oprogramowania, czy tylko chcesz zasięgnąć drugiej opinii, zawsze możesz z nami porozmawiać o swoim projekcie. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami związanymi z budową, rozwojem i utrzymaniem aplikacji i systemów informatycznych. Pomagamy m. in. takimi procesami jak:

Wraz z rozwojem każda firma napotyka na coraz więcej kwestii spoza obszaru kompetencji kadry zarządzającej. W szybko rozwijającej się strukturze nie sposób prędzej, czy później nie napotkać na dość złożone kwestie związane z budową oprogramowania. W organizacjach zawsze pojawiają się pomysły odnośnie stworzenia lub kupienia oprogramowania, które usprawniłoby pracę lub pomogłoby oferować klientowi bardziej lepszą i bardziej kompleksową usługę. Nasi doradcy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz uświadamiają jakie korzyści i ryzyka wiążą się z wyposażeniem firmy w określone programy i aplikacje. Możemy pomóc na etapie analizy, szacowania kosztów oprogramowania, a nawet jeszcze wcześniej – już przy samej weryfikacji pomysłu.

Kolejnym wyzwaniem technologicznym może być choćby przejęcie innej firmy, która pomaga sobie w pracy autorskim oprogramowaniem. Po przejęciu spółki z własną infrastrukturą IT warto zwrócić się o poradę do specjalistów, którzy doradzą, na co zwrócić uwagę, aby bezstratnie zrealizować przejęcie i przynieść firmie jak najwięcej korzyści.

Doradztwo, które świadczymy, w wielu przypadkach oznacza, że udostępniamy naszym klientom usługę „mini-CTO”, który przy małym zaangażowaniu godzinowym pomoże wyznaczyć kierunek zmian technologicznych i pomoże firmie przy podejmowaniu decyzji związanych z wyborem oprogramowania.

Zastanawiasz się, czy da się usprawnić prace Twojego zespołu programistycznego? Chcesz porady w kwestii tego, czy kompetencje i stack technologiczny Twoich ludzi są dobrze dopasowane do wyzwań jakie podejmujecie w firmie? A może jesteś na etapie opracowywania kompetencji jakie powinien posiadać zespół, który zamierzasz stworzyć? Napisz do nas. Nasz konsultant chętnie przedyskutuje stojące przed Tobą wyzwania. Wspólnie opracujecie profile technologiczne i kompetencyjne Twoich przyszłych pracowników.