Usługi programistyczne


Usługi programistyczne świadczone przez naszą firmę są bardzo rozległe i bywają dosyć złożone. Zajmujemy się budowaniem oprogramowania od podstaw jak również utrzymaniem istniejącego kodu. Oferujemy pracę naszego ambitnego i doświadczonego zespołu, który miał już do czynienia z wieloma problemami informatycznymi i dużymi wymagającymi systemami. Prezentujemy przegląd oferowanych przez nas usług informatycznych.


Outsourcing programistyczny


Naszą podstawową działalnością jest outsourcing programistyczny. Przy czym nazwa tej usługi jest związana głównie z modelem rozliczeniowym, jakim jest stawka godzinowa. W ramach tej usługi oferujemy szeroki wachlarz prac programistycznych. Charakter tej usługi może mieć szeroki zakres i być bardzo złożony. Nie wynajmujemy tylko programistów. Oferujemy kompetencje techniczne i doświadczenie technologiczne całego naszego zespołu, które cały czas rozwijamy. Do każdego projektu dołączamy też menadżera, który jest jednocześnie osobą o wysokich kompetencjach technicznych i doświadczeniu programistycznym, jak również świetnie rozumie świat biznesowy i posiada wysokie kompetencje komunikacyjne i analityczne. Prace programistyczne wykonywane w ramach outsourcingu są wysoko oceniane przez naszych klientów.


Oprogramowanie biurowe


Oferujemy wiele gotowych produktów dla firm: obsługę korespondencji, rozliczanie delegacji, wnioski urlopowe, akceptacja faktur, obiegi dokumentów, obsługa zleceń i zamówień, produkty dla firm budowlanych i logistyki. Systemy dla biur możemy realizować w oparciu o platformę low code developement InstaDB.


Aplikacje mobilne


Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne. Zarówno dla startupów, które chcą zawojować świat swoim pomysłem na aplkację Android lub iOS jak i budujemy złożone i bezpieczne aplikacje biznesowe na wewnętrzne potrzeby firmy. Zajmujemy się rozwijaniem gotowych aplikacji mobilnych. Utrzymujemy pane administracyjne i część serwerową. Pomagamy w umieszczeniu aplikacji w sklepie. Zajmujemy się utrzymanie aplikacji w technologiach zaszłościowych np. Windows Phone.


React Native


React Native jest frameworkiem opartym na JavaScript i stworzonym przez inżynierow z Facebooka służącym do tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych uruchamianych zarówno na telefonach Android jak iPhone. Pozwala zredukować czas i koszt powstawania aplikacji mobilnej o klikadziesiąt procent względem zadania tworzenia dwóch oddzielnych aplikacji natywnych. Jeżeli myslisz o stworzeniu aplikacji działającej jednocześnie na Android i iPhone odezwij się do nas. Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie.


SharePoint


Microsoft SharePoint jest platforma do tworzenia aplikacji webowych stworzoną i utrzymywaną przez Microsoft. Zajmujemy się tworzeniem i utrzymywaniem aplikacji opartych o tę technologię. Migrujemy aplikacje do wersji SharePoint w chmurze. Jesteśmy oficjalnymi partnerami Nintex. Jest to oprogramowanie służące do sprawnego tworzenia procesów przepływu (Worfklow) na SharePoint.


Aplikacje WWW


Aplikacje WWW stały się w tej chwili standarem w budowaniu oprogramowania. Wszędzie, gdzie da się ze względów technicznych wybudować aplikację w wersji przeglądarkowej, jest to realizowane właśnie w ten sposób. Aplikacje online nastręczają użytkownikom o wiel mniej problemów. Są coraz łatwiejsze do stworzenia i utrzymania. Działają na komputerach o różnej architekturze i dają się uruchomić na urządzeniach mobilnych.


Aplikacje desktopowe


Tam gdzie nie da się użyć technologii webowych polecamy tradycyjne aplikacje okienkowe. Mają swoje ogranczenia, ale oferuje nieograniczone możliwości implementacyjne i możliwość stworzenia bardzo specjalistycznego oprogramowania. W programie desktopowym możemy się już bez problemu zintegrować z różnego rodzaju sprzętem i zapewnić o wiele lepszą optymalizację. Jeżeli zastanawiasz się, czy twoim potrzebom najlepiej odpowiada aplikacja desktopowa, czy rozwiązanie działające w przeglądarce, to skontaktuj się z nami.


Usługi optymalizacyjne


Zajmujemy się optymalizacją wszelkiego rodzaju aplikacji, programów, serwerów. Pomagamy w wielu beznadziejnych przypadkach. Ratujemy wolno działające i aplikacje mobilne. Radzimy sobie z serwerami i wolnymi, czy przerośniętymi bazami danych. Pomagamy przyspieszyć zacinające się strony internetowe. Skracamy czas generowania raportów. Jesteśmy w stanie zaradzić wszędzie tam, gdzie użytkownik czeka zbyt długo na odpowiedź ze strony lub aplkacji.


Audyt programistyczny


Podejmujemy się profesjonalnego audytu programistycznego. Zweryfikujemy jakośc kodu. Sprawdzimy jak jest zaprojektowana architektura aplikacji. Wskażemy błędu w aplkacji. Zidentyfikujemy potencjalne luki bezpieczeństwa na stronach WWW. Doradzimy co zrobić z nieskończoną aplikacją zostawioną przez poprzedniego dostawcę.


Usługa utrzymania oprogramowania


Prowadzimy utrzymanie obecnego oprogramowania stworzonego przez innych dostawców. W ramach tej usługi programistycznej poprawiamy drobne błędy. Rozbudowujemy programy o nowe moduły. Migrujemy oprogramowanie stworzone w starych, niebezpiecznych i niewspieranych technologiach do nowszych rozwiązań. Podejmujemy się prac w technologiach, w których już nikt na rynku nie chce i nie jest w stanie pracować. Usługa programistyczna jest doceniana przez naszych klientów.


Usługa zewnętrznego działu IT


Usługa zewnętrznego działu IT to propozycja dla firm, które nie chcę zajmować się zarządzaniem i rekrutacją programistów. W ramach tworzenia i utrzymywania działu IT przydzielamy państwu kierownika, który odpowiada za kontakt i prowadzanie działu. Nasi inżynierowie zajmują się projektowaniem, tworzeniem i utrzymaniem oprogramowania w firmie. Pełnimy również funkcje doradcze. Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo dostęp do specjalistów w wielu technologiach i dziedzinach programowanie takich jak aplikacje desktopowe, aplikacje WWW, czy aplikacje mobilne. Polecamy nasze usługi programistyczne w Polsce i na świecie.