Aplikacje mobilne

mockup aplikacji mobilnej

Wykonujemy aplikacje mobilne na najpopularniejsze platformy: Android, iOS. Zajmujemy się też utrzymaniem i rozwojem produktów w starszych technologiach np. Blackberry, Windows Phone.

Masz pomysł na aplikację? Zgłoś się do nas. Pomożemy ci zaprojektować i napiszemy aplikację mobilną. W pierwszej fazie przygotujemy mockupy, czyli szkice wszystkich widoków w aplikacji. Obsługujemy proces publikacji w App Store i Google Play. Świadczymy usługę utrzymania i rozbudowy aplikacji na telefon.

Koszt aplikacji mobilnej zależy od zakresu prac, na który składają się:

Jest wiele aplikacji mobilnych (samouczki, manuale, formy prezentacji multimedialnych, kalendarze, planery) na Androida lub iPhone’a, które mieszczą się w cenie do 20000 zł. Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną takiej aplikacji, masz bardziej rozbudowany pomysł lub chcesz stworzyć aplikację w innych technologiach (Windows Phone, Blackberry etc.) wyślij nam opis aplikacji. Odezwiemy się z wyceną w ciągu tygodnia.

Potrzebujesz wyceny?

Aplikacje biznesowe

Tworzymy aplikacje mobilne na potrzeby przedsiębiorstw. Pomagamy monitorować pracę pracowników w terenie. Nasze aplikacje ułatwiają dostęp do danych zgromadzonych w firmie z dowolnego miejsca na świecie. Przytogujemy projekt odzwierciedlający procesy biznesowe przedsiębiorstwa i pomagający usprawnić codzienną pracę pracowników. Do aplikacji stworzymy rozbudowany panel raportowy, który pozwoli na analizę zgromadzonych danych. Zapewnimy profesjonalne programistyczne wsparcie dla twojego biznesu. Dzięki nam usprawanisz pracę swoich managerów, przedstawicieli handlowych i pracowników terenowych. Napisz do nas i przedstaw swoje potrzeby.

Startupy

Masz pomysł na nową aplikację, która ma zrewolucjonizować świat? Oferujemy profesjonalną współpracę dla startupów. Pomożemy ci urzeczywistnić twój wymarzony projekt. Nasza praca zaczyna się już na etapie projektowania. Przedyskutujemy z tobą twój pomysł i przygotujemy mockupy całej aplikacji. Zadbamy o napisanie aplikaji i jeżeli trzeba stworzymy część serwerową.

IoT, smartwatche

W 2020 roku do internetu ma być podłączonych kilkadziesiąt miliardów urządzeń. Do internetu podłączone są urządzenia gospodarstowa domowego, urządzenia grzewcze, oświetlenie, czy wearables np. smartwatche. Realizujemy zaawansowane projekty z zakresu internetu rzeczy.