Systemy z zakresu IoT

Jeżeli dążysz do zautomatyzowania swoich operacji i optymalizacji procesów w swoim przedsiębiorstwie,
to oznacza, że potrzebujesz systemu z zakresu IoT.
Takie oprogramowanie umożliwia przedsiębiorstwom włączenie inteligentnych technologii do ich działalności.

Doświadczenie i jakość

Specjaliści ImpiCode mają doświadczenie we współpracy ze wszystkimi platformami technicznymi, językami i platformami, aby pomóc Ci stworzyć bezpieczne i skalowalne rozwiązanie IoT, które będzie pasować do twoich potrzeb biznesowych.
Od stworzenia architektury rozwiązania, przez czujniki, po budowę infrastruktury chmurowej, ImpiCode może pomóc Ci na każdym etapie, zarówno ze sprzętem, jak i oprogramowaniem.
Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu i wiedzy ImpiCode w zakresie tworzenia niestandardowych programów, mamy wszystko czego potrzeba, aby dostarczać skuteczne rozwiązania IoT dla przedsiębiorstw z różnych branż.


Tailor-made – pod klucz


ImpiCode oferuje usługi projektowania „pod klucz” dla rozwoju podłączonych aplikacji czujników od początkowego prototypu do projektu produkcji, opracowania oprogramowania wewnętrznego, realizacji zamówień i kontroli jakości. Radzimy sobie ze wszystkimi wyzwaniami związanymi z integracją z istniejącym stosem technologii, zapewniając kompletne niestandardowe rozwiązanie i nieskazitelną wydajność.


Tworzenie oprogramowania układowego i niestandardowych systemów wbudowanych

Optymalizacja algorytmów w celu wyeliminowania ograniczeń przepustowości i obliczeń

Protokoły wymiany danych między urządzeniami

Rozwój ekosystemu IoT

Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja

Zbieranie danych czujników

Kompleksowe bezpieczeństwo

Rozwiązania chmurowe

Zarządzanie urządzeniami


NowaLed

Stworzyliśmy aplikację desktopową WPF do zarządzania sterownikiem oświetlenia przemysłowego


Twój pomysł – nasza realizacja


Pomożemy Ci stworzyć interaktywny system Twojego biura, przewodnik dla robota dla Twojego magazynu czy hali produkcyjnej. Nasze doświadczenie w tworzeniu niestandardowego oprogramowania pomoże Ci w realizacji najśmielszych pomysłów.


Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat Systemów z zakresu IoT zachęcamy do przeczytania tego wpisu na naszym blogu. Jeśli Twoja firma poszukuje takiego rozwiązania – napisz do nas przez formularz kontaktowy.


Klienci ImpiCode