Outsourcing programistyczny

Pojedynczy ekspert z dziedziny programowania lub zewnętrzny dział programistyczny który zrealizuje dla Twojej firmy nawet najbardziej wymagający projekt.

Zalety outsourcingu programistów

Szybki start

Ruszamy z projektem w maksymalnie 2 tygodnie.

Szeroki zakres kompetencji

Dopasujemy zespół do potrzeb projektu – Ruby, .Net, Java, Javascript, Python, React Native, Node.js, Angular, Perl, Visual Basic, Golang, C++ czy C# to dla nas drobnostka.

Kompleksowa obsługa

Nie tylko programujemy – zapewniamy też konsulting, projekty UX/UI, utrzymanie (SLA), serwery i hosting. Możemy powiększyć zespół o specjalistów od dodatkowych technologii.

Robimy trudne projekty

Dajemy radę tam, gdzie inne zespoły poległy. Dla nas to nie problem, a wyzwanie.

Elastyczna umowa ramowa

Umowa upoważnia klienta do składania zamówień. Klient określa tylko wymiar godzinowy zakontraktowania i czas objęty zamówieniem.


Dlaczego outsourcing?

Na podstawie raportu KMPG klienci najczęściej wybierają usługi outsourcingowe w Indiach (jakość wykonywanych tych usług jest podobnie niska jak ich cena), a zaraz po nich to Polska zyskuje coraz większą rolę jako wysokojakościowy ekspert. Rynek tego rodzaju usług IT jest coraz większy, o czym świadczy ilość firm, które się tylko w tym specjalizują.

W zakres usług takich firm zazwyczaj wchodzi: rozwój oprogramowania, testowanie, opracowywanie rozwiązań biznesowych w IT, infrastruktura IT (m.in.monitoring, wirtualizacja, bazy danych), inżynieria przemysłowa.  

Outsourcing programistyczny pojedynczego eksperta lub outsourcing całego zespołu jest bardzo korzystną formą zatrudnienia. Jest bardzo elastyczna, natychmiastowa, nie trzeba sprawdzać pracownika, czy na pewno się nada do projektu. Najlepiej sprawdzi się w firmach, które szybko się rozwijają i mają nadmiar zleceń, lub chciałby nowego rozwiązania i nie mogą pozwolić sobie na kilkumiesięczne przesunięcie projektu tylko ze względu na przeciągającą się rekrutację. W wielu sytuacjach te kilka tygodni może uratować projekt.

W dzisiejszych czasach outsourcing jest wykonywany właśnie na zasadach pracy zdalnej. Oczywiście programiści zawsze muszą uczestniczyć w spotkaniach zespołu i przy opracowywaniu strategii, jednakże może się to odbyć za pomocą komunikatorów z użyciem video. 

By wszystkie zadania były płynnie przeprowadzane muszą być wyznaczone deadlineów, które zgodnie z umową muszą być przez nas dotrzymane.

Z dodatkowych plusów – firma, która zdecyduje się na taką formę współpracy, nie musi wygospodarowywać w biurze miejsca na cały zespół lub pojedynczego pracownika, a co za tym idzie, firma nie ponosi kosztów związanych z utrzymaniem (stanowisko pracy, komputer itp.).


Ty decydujesz o formie zgłaszania zadań

Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twojego systemu zarządzania projektami i czasem pracy.
Ty decydujesz, my dbamy o transparentność i przejrzystość współpracy.


Wynajem specjalistów IT – Outsourcing programistów

Specjaliści mogą wykonywać samodzielne zadania, lub stanowić wsparcie w Twoim zespole. Delegowana może być zarówno pojedyncza osoba, jak i zespół wykonujący cały projekt. Posiadamy wiedzę i kompetencje aby zbudować dla Ciebie cały zespół na potrzebę realizacji konkretnego projektu. Opowiedz nam o swoim projekcie, wskaż jego cele, technologie w jakich chciałbyś działać, a my dostarczymy Ci zespół spełniający wszystkie wymagania.

Wyróżniamy się wysoką elastycznością i szybkością działania. Klienci chwalą nasz profesjonalizm, samodzielność i inicjatywę. Doskonale znamy i rozumiemy specyfikę wielu branż i rodzajów systemów. Jesteśmy w stanie szybko i dobrze dobrać specjalistów do konkretnych projektów, precyzyjnie spełniając wymagania w Twojej firmie.

Aplikacja IBL

Naukowy system do przetwarzania danych biobibliograficznych


Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat outsourcingu programistów lub potrzebujesz podobnego rozwiązania – napisz do nas przez formularz kontaktowy.

Outsourcing programistów – nietypowe powody

Czym jest outsourcing programistów, wie chyba każdy. Jeśli nie, to można o tym poczytać tutaj. Stosunek szefów IT do outsourcingu...
Czytaj więcej
Outsourcing programistów – nietypowe powody

Outsourcing programistyczny, a wewnętrzny dział IT

W tym artykule porównuję współpracę z zewnętrzną firmą programistyczną do prowadzenia wewnętrznego działu IT. Polecam również zapoznać się z opisem...
Czytaj więcej
Outsourcing programistyczny, a wewnętrzny dział IT

Outsourcing IT, czyli współpraca dwóch partnerów i jeden cel

Zalety korzystania z outsourcingu IT Outsourcing IT to popularna usługa – z tego typu wsparcia korzysta już blisko połowa firm...
Czytaj więcej
Outsourcing IT, czyli współpraca dwóch partnerów i jeden cel