O nas

ImpiCode Sp. z o.o.

ImpiCode Sp. z o.o. jest firmą programistyczną z Warszawy oferującą szeroki zakres usług informatycznych, ze szczególnym naciskiem na tworzenie i rozwój oprogramowania. Działamy na terenie Polski oraz za granicą. Naszą mocną stroną jest dogłębna znajomość wielu różnych technologii, co pozwala nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów i ich potrzeb. Jako że technologia nas nie ogranicza, reprezentujemy bardzo wysoką elastyczność i skuteczność realizowanych rozwiązań. Tworzymy systemy, które pomagają w pracy i rozwijają biznes naszych Klientów.

Grzegorz Papaj

Grzegorz Papaj Partner Spółki

Przez kilka lat zdobywał doświadczenie biznesowe, pracując kolejno jako programista, inżynier sprzedaży oraz project manager. Bioinformatyk wykształcony na Uniwersytecie Warszawskim, posiada przeszło siedmioletnie doświadczenie w pracy naukowej w prestiżowych ośrodkach badawczych w Polsce i na Węgrzech.

Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski Partner Spółki

Ukończył matematykę i informatykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat wraz z zespołem tworzył i rozwijał nowe technologie informatyczne. Zdobył również niebagatelne doświadczenie jako kierownik projektów, które obejmuje między innymi projekt, realizację oraz skuteczne wdrożenie systemu zarządzania pracą, z którego aktualnie korzysta ponad 10.000 użytkowników.

Pracownicy

Naszym pracownikom stawiamy szereg wymogów kompetencyjnych, wśród których najważniejsze to doskonała umiejętność programowania, świetna znajomość zagadnień algorytmicznych i optymalizacyjnych oraz chęć stałego rozwoju technicznego i pozatechnicznego.