Outsourcing i body leasing programistów Python

programowanie python

Prowadzimy zarówno body leasing i team leasing jak również outsourcing programistów Python na każdym poziomie zaawansowania, ze szczególnym naciskiem na doświadczonych Python senior developerów. Warto podkreślić, że pracujemy wyłącznie własnym sprawdzonym zespołem.

W projektach najczęściej korzystamy z frameworków Django (w tym także Django CMS i Django Rest Framework) oraz Flask. Mamy również doświadczenie z takim narzędziami jak Pandas, SciPy, Numpy i PySpark, a także z CircuitPython i MicroPython.


Obszar działania

Zapewniamy szerokie kompetencje programistyczne w języku Python. Nasi programiści mają doświadczenie w takich obszarach jak:

Aplikacja IBL

Naukowy system do przetwarzania danych biobibliograficznych


Zakres prac

Zapewniamy szerokie wsparcie, począwszy od organizacji zespołu projektowego, przez project management, po wdrożenie i utrzymanie.

Od strony technicznej zajmujemy się projektowaniem i analizą, programowaniem  i testowaniem (zarówno front-end jaki i back-end), a także integracją i wdrożeniem.

Działamy samodzielnie lub dołączamy do już istniejącego zespołu, zarówno jako szeregowi programiści, jak też team leaderzy. Zajmujemy się także wsparciem specjalistycznym i mentoringiem.


Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat Programowania Python lub potrzebujesz podobnego rozwiązania – napisz do nas przez formularz kontaktowy.