Oprogramowanie dedykowane dla firm

Oprogramowanie dedykowane dla firm to temat często rozważany w organizacjach. Dzisiaj można spotkać na rynku wiele gotowych produktów związanych z oprogramowaniem biznesowym(tzw. oprogramowanie pudełkowe). Innym rozwiązaniem możliwym do wdrożenia jest właśnie oprogramowanie dedykowane zbudowane według zaleceń klienta. Rozwiązania dedykowane umożliwiają uzyskanie przewagi biznesowej nad konkurencją poprzez lepsze dopasowanie do naszych potrzeb biznesowych i możliwosć wdrożenia innowacyjnych pomysłów. Wiążą się jednak z wyższym kosztem początkowym. Poniższy artykuł rozważa zalety i wady aplikacji dedykowanych.

Oprogramowanie dedykowane tworzone przez ImpiCode

W ImpiCode budujemy kompleksowe i łatwe w obsludze oprogramowanie dedykowane. Zajmujemy się tworzeniem systemów we wszystkich warstwach i odmianach. Współpracujemy przy tworzeniu systemów desktopowych, mobilnych. Budujemy część serwerową i webową. Oprogramowujemy systemy wbudowane. Projektujemy i integrujemy ze sobą systemy z różnych kategorii:

Zalety i wady oprogramowania dedykowanego

Zalety

Wady

Systemy dedykowane – co warto wiedzieć

Stworzenie oprogramowania dopasowanego do potrzeb firmy wiążę sie z koniecznością kompleksowego przygotowania się do takiego wyzwania. Poniżej checklista dla firmy, która chce stworzyć dla siebie oprogramowanie dedykowane:

Systemy dedykowane – architektura

Programy dedykowane dla firm są badzo szeroką kategorią oprogramowania. Patrząc pod kątem architektury możemy je podzielić na:

W ImpiCode zajmujemy się tworzenie wszystkich wymienionych kategorii oprogramowania dedykowanego dla firm.