NowaLed – realizacja aplikacji desktopowej

Producent oświetlenia przemysłowego – firma NowaLed ILL zgłosiła się do nas w celu stworzenia aplikacji, która miałaby za zadanie ułatwić komunikację z autorskim systemem sterowania oświetleniem. Warto podkreślić, że NowaLed znalazła się na liście FT 1000 (tysiąca najszybciej rosnących firm Europy), opracowanej przez Financial Times.

Głównym celem programu było stworzenie aplikacji o interfejsie przyjaźniejszym niż rozwiązania konkurencyjne, z której potrafiłaby skorzystać nawet osoba bez specjalistycznego szkolenia.

Wdrażając się w projekt, na swojej drodze napotkaliśmy także wyzwania dotyczące przesyłu dokumentacji w sterowniku. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy udało się w ciągu kilku godzin naprawić wszystkie problematyczne aspekty. Po naszej interwencji autorski kontroler znów mógł bez problemów odczytać wszelką dokumentację.

Status realizacji

WDROŻONA

Liczba użytkowników

+10.000

Rozmiar danych

+15.000 wierszy

Zakres technologiczny

Interface użytkownik-sterownik

Referencje NowaLed ILL


Firma NowaLed ILL będąca producentem oświetlenia przemysłowego, potwierdza wykonanie przez firmę ImpiCode aplikacji desktopowej WPF do zarządzania naszym autorskim systemem sterowania oświetleniem.

Przebieg i sposób realizacji zadania w pełni spełnił nasze oczekiwania. Doceniamy również atmosferę współpracy i profesjonalizm wszystkich osób reprezentujących firmę ImpiCode i biorących udział w procesie tworzenia aplikacji.

Mamy przyjemność rekomendować firmę Impicode wszystkim, przed którymi stoją zadania stworzenia aplikacji desktopowych do swoich projektów.

– Bogdan Mykytei Wiceprezes Zarządu NowaLed ILL Sp. z o.o.


Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania, lub potrzebujesz podobnej aplikacji, napisz do nas.

Jeżeli interesują Cię innego rodzaju projekty lub chcesz szerzej poznać naszą działalność, zapraszamy do katalogu wybranych projektów.